sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą czytaj więcej... +++ Zaproszenie czytaj więcej...

Wyniki Biegów Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”

Wyniki Biegów Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”

W sobotę, 1 października 2016 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano zawody w Biegach Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Jabłonce.

Na starcie pojawiło się  200 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jabłonka, którzy rywalizowali w biegach indywidualnych. Wyniki osiągnięte przez uczniów poszczególnych szkół były przeliczane na punkty, następnie sumowane. Na ich podstawie ustalono klasyfikacje drużynowe.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej: ( miejsca 1-3 )

Kat. Open Kobiety

1. Anna Rutkowska
2. Angelika Mastela

Kat. Open Mężczyźni

1. Piotr Kidoń
2. Hubert Kuczkowicz
3. Marek Stec

Kat. Igrzyska dziewcząt kl. IV– rocznik 2006 i młodsi

1. Karolina Kowalczyk – SP Nr 1 Podwilk
2. Malwina Grapa – SP Nr 1 Podwilk
3. Wiktoria Łuka – SP Nr 1 Jabłonka

Kat. Igrzyska chłopców kl. IV– rocznik 2006 i młodsi

1. Jakub Giądła – SP Nr 1 Jabłonka
2. Dawid Matonóg - SP Nr 1 Jabłonka
3. Emanuel Janowiak – SP Chyżne

Kat. Igrzyska dziewcząt kl. V– rocznik 2005

1. Klaudia Turwoń – SP Nr 1 Podwilk
2. Karolina Bryja – SP Nr 2 Podwilk
3. Weronika Prylińska – SP Nr 2 Podwilk

Kat. Igrzyska chłopców kl. V– rocznik 2005

1. Antoni Kulawiak – SP Nr 1 Jabłonka
2. Dawid Spiszak – SP Nr 1 Jabłonka
3. Dominik Stec – Sala – SP Zubrzyca Dolna
3. Kamil Bosak – SP Nr 1 Zubrzyca Górna

Kat. Igrzyska dziewcząt kl. VI– rocznik 2004

1. Gabriela Sączek - SP Nr 1 Jabłonka
2. Wiktoria Kusztal – SP Nr 3 Zubrzyca Górna
3. Aleksandra Galik – SP Nr 1 Jabłonka

Kat. Igrzyska chłopców  kl. VI– rocznik 2004

1. Paweł Kowalczyk – SP Nr 1 Zubrzyca Górna
2. Maciej Stachna – SP Nr 3 Lipnica Mała
3. Patryk Kowalczyk – SP Nr 1 Podwilk

Kat. Gimnazjada dziewcząt kl. I-II - rocznik 2003 i 2002

1. Magdalena Brauner – Gimnazjum Podwilk
2. Joanna Kidoń – Gimnazjum Lipnica Mała
3. Ula Kowalczyk – Gimnazjum Zubrzyca Górna

Kat. Gimnazjada chłopców kl. I-II - rocznik 2003 i 2002

1. Hubert Kapuściak – Gimnazjum Podwilk
2. Jakub Zborek – Gimnazjum Jabłonka
3. Michał Janowiak – Gimnazjum Lipnica Mała

Kat. Gimnazjada dziewcząt kl. III - rocznik 2001

1. Agnieszka Paś – Gimnazjum Jabłonka
2. Karolina Borówka – Gimnazjum Jabłonka
3. Nicola Szlamczyk – Gimnazjum Lipnica Mała

Kat. Gimnazjada chłopców kl. III - rocznik 2001

1. Dominik Smreczak – Gimnazjum Lipnica Mała
2. Michał Pukowski – Gimnazjum Jabłonka
3. Paweł Zubrzycki – Gimnazjum Jabłonka

Wyniki klasyfikacji drużynowej: ( miejsca 1-3 )

Igrzyska dziewcząt:

1. SP Nr 1 Podwilk
2. SP Nr 1 Jabłonka
3. SP Zubrzyca Dolna

Igrzyska chłopców:

1. SP Nr 1 Jabłonka
2. SP Zubrzyca Dolna
3. SP Nr 1 Podwilk

Gimnazjada dziewcząt:

1. Gimnazjum Jabłonka
2. Gimnazjum Lipnica Mała
3. Gimnazjum Zubrzyca Dolna

Gimnazjada chłopców:

1. Gimnazjum Jabłonka
2. Gimnazjum Lipnica Mała
3. Gimnazjum Zubrzyca Dolna

Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników. Puchary oraz medale w imieniu Wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka  wręczyli Dyrektor Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkól Gminy Jabłonka Maria Staszkiewicz oraz Sędzia Zawodów Janusz Kasprzak.