sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Witamy na stronie Gminy Jabłonka

VIII Memoriał w Piłce Ręcznej

IMG 2142th

3 marca odbył się w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Jabłonce VIII Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego o „ Puchar Wójta Gminy Jabłonka ” w piłce ręcznej. Z tej okazji na Orawę zawitały drużyny z Bochni, Grodkowa, Skawiny, Krakowa, Myślenic oraz ekipa ze słowackiego Bardejowa.

 

Przed oficjalnym otwarciem imprezy na cmentarzu parafialnym w Jabłonce miała miejsce uroczystość złożenia kwiatów i zapalenia zniczy na grobach zmarłych nauczycieli. O godzinie 12 Memoriał otworzył Wójt Gminy Jabłonka Pan Antoni Karlak. Turniej mimo towarzyskiego charakteru obfitował w wiele emocjonujących spotkań, pełnych zaciętej rywalizacji. Poświęcenie i zaangażowanie zawodników zostało docenione, czekały na nich puchary i medale, a dla najlepszych wyróżnienia indywidualne.

Po zakończeniu sportowej rywalizacji  uczestnicy Memoriału spotkali się w restauracji Delice na wspólnej kolacji. Była to również okazja do powspominania zmarłych, którzy swoją pasją przyczynili się do krzewienia sportu w Gminie Jabłonka.

fot. Jakub Wojtyczek

Inna galeria zdjęć z imprezy - fot. Marcin Pieróg