sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem - czytaj więcej...

Wystartowała Orawska Liga Piłki Siatkowej Sezon 2018/2019

OLPSW dniu 7 grudnia 2018 roku wystartowały rozgrywki Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”, sezon 2018/2019. Do tegorocznej edycji zgłosiło się osiem zespołów: ZS Jabłonka, Belfry Orawa, ZS Lipnica Wielka, Wyindywidualizowani indywidualiści, AZS Podwilk, Orły Naprawa, S-VK Trstena i Małolipnickie Lwy. Spotkania OLPS rozgrywane są w sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Jabłonce.

Serdecznie zapraszamy.

Wyniki 1 kolejki spotkań OLPS (piątek, 07.12.2018 r.)

ZS Jabłonka - Belfry Orawa – mecz przełożony

ZS Lipnica Wielka - Wyindywidualizowani indywidualiści 0 – 3 /15:25, 22:25, 20:25/

AZS Podwilk - Orły Naprawa 3 – 1 /22:25, 25:19, 25:18, 25:19/

S-VK Trstena - Małolipnickie Lwy 3 – 0 /25:20, 25:19, 25:18/ 

Wyniki 2 kolejki spotkań OLPS (piątek, 14.12.2018 r.)

ZS Jabłonka – AZS Podwilk  0 – 3  /9;25, 6:25, 8:25/

ZS Lipnica Wielka – Belfry Orawa  0 – 3  /17:25, 17:25, 14:25/

S-VK Trstena – Orły Naprawa  3 – 1  /25:15, 21:25, 25:21, 25:9/

Indywidualiści – Małolipnickie Lwy 3 – 0 /25:22, 25:19, 25:20/

 

Wyniki 4 kolejki spotkań OLPS (piątek, 28.12.2018 r.)

ZS Lipnica Wielka – Orły Naprawa 0 – 3 /4:25, 20:25, 9:25/

ZS Jabłonka – Małolipnickie Lwy 0 – 3 /8:25, 16:25, 18:25/

AZS Podwilk – Belfry Orawa 1 – 3 /23:25, 25:20, 19:25, 20:25/

W.Indywidualiści – SV-VK Trstena 1 – 3 /16:25, 25:22, 18:25, 12:25/

 

Wyniki 5 kolejki spotkań OLPS (piątek, 04.01.2019 r.)

ZS Jabłonka – W. Indywidualiści 0 – 3 /15:25, 15:25, 21:25/

ZS Lipnica Wielka – Małolipnickie Lwy 0 – 3 /23:25, 23:25, 9:25/

AZS Podwilk – S-VK Trstena 0 – 3 /11:25, 20:25, 28:25/

Belfry Orawa – Orły Naprawa – mecz przełożony

 

Wyniki 6 kolejki spotkań OLPS (piątek, 11.01.2019 r.)

ZS Jabłonka – S-VK Trstena  0 – 3  /22:25, 11:25, 15:25/

ZS Lipnica Wielka – AZS Podwilk  - mecz przełożony

Orły Naprawa – Małolipnickie Lwy  3 – 0  /25:14, 25:18, 25:15/

Belfry Orawa – W. indywidualiści  1 – 3  /15:25, 19:25, 29:27, 22:25/

Mecz zaległy: Belfry Orawa – ZS Jabłonka  3 – 0  /25:13, 25:22, 25:22/

 

Wyniki 7 kolejki spotkań OLPS (piątek, 18.01.2019 r.)

AZS Podwilk – Małolipnickie Lwy  3 – 2  /30:28, 25:21, 22:25, 20:25, 15:12/

ZS Lipnica Wielka – ZS Jabłonka  3 – 1  /26:24, 25:21, 21:25, 27:25/

Orły Naprawa – W. indywidualiści  3 – 0  /31:29, 25:16, 25:22/

Belfry Orawa – S-VK Trstena  3 – 1  /25:22, 24:26, 25:21, 26:24/

Wyniki 8 kolejki spotkań OLPS (piątek, 25.01.2019 r.)

ZS Jabłonka – Orły Naprawa 0 – 3 /15:25, 15:25, 15:25/

ZS Lipnica Wielka – Belfry Orawa  0 – 3 /17:25, 23:25, 20:25/

AZS Podwilk – Małolipnickie Lwy  3 – 1  /25:21, 25:22, 20:25, 25:21/

1. Indywidualiści – S-VK Trstena 1 – 3 /21:25, 27:25, 15:25, 21:25/

Mecze zaległe:

Orły Naprawa – Belfry Orawa  1 – 3  /17:25, 23:25, 25:21, 14:25//

ZS Lipnica Wielka – AZS Podwilk  0 – 3  /23:25, 12:25, 15:25/

 

Wyniki 9 kolejki spotkań OLPS (piątek, 08.02.2019 r.)

ZS Jabłonka – S-VK Trstena  0 – 3  /24:26, 16:25, 6:25/

ZS Lipnica Wielka – W. indywidualiści  0 – 3  /20:25, 22:25, 15:25/

Orły Naprawa – Małolipnickie Lwy  3 – 0  /25:23, 25:15, 25:21/

AZS Podwilk – Belfry Orawa  1 – 3  /25:20, 22:25, 17:25, 23:25/

 

Wyniki 10 kolejki spotkań OLPS (piątek, 15.02.2019 r.)

ZS Jabłonka – Małolipnickie Lwy  1 – 3  /19:25, 25:23, 20:25, 9:25/

AZS Podwilk – S-VK Trstena  2 – 3  /25:16, 18:25, 25:23, 24:26, 10:15/

1. Indywidualiści – Belfry Orawa 2 – 3 /14:25, 25:15, 20:25, 25:15, 12:15/

ZS Lipnica Wielka -  Orły Naprawa  - mecz przełożony

 

Wyniki 11 kolejki spotkań OLPS (piątek, 22.02.2019 r.)

ZS Jabłonka – W. Indywidualiści  1 – 3  /11:25, 17:25, 25:21, 11:25/

ZS Lipnica Wielka – Małolipnickie Lwy  1 – 3  /25:23, 10:25, 9:25, 12:25/

Belfry Orawa – S-VK Trstena  0 – 3  /27:29, 18:25, 23:25/

AZS Podwilk – Orły Naprawa  2 – 3  /25:21, 25:22, 24:26, 23:25, 6:15/

Wyniki 12 kolejki spotkań OLPS (piątek, 08.03.2019 r.)

ZS Jabłonka – ZS Lipnica Wielka 3 – 1  /25:16, 21:25, 25:21, 25:17/

Belfry Orawa – Orły Naprawa  3 - 0  /25:20, 25:20, 25:23/

S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy  3 – 0  /25:16, 25:13, 25:13/

AZS Podwilk – W. Indywidualiści 1 – 3  /15:25, 20:25, 25:18, 19:25/

TABELA PUNKTÓW

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

ZW/PR

PUNKTY

SETY

1.

S-VK Trstena

12

11/1

32

34-7

2.

Belfry Orawa

12

12/2

29

31-11

3.

Wyindywidualizowani  indywidualiści

12

7/5

22

25-18

4.

Orły Naprawa

11

7/4

20

24-14

5.

AZS Podwilk

12

6/6

19

25-22

6.

Małolipnickie Lwy

12

4/8

13

15-26

7.

ZS Lipnica Wielka

11

1/10

3

5-31

8.

ZS Jabłonka

12

1/11

3

6-34

 

Terminarz rozgrywek OLPS 2018/2019r. II runda

Terminarz rozgrywek OLPS 2018/2019r. I runda