Zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych

elektroodpadyWójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniach od 19 czerwca 2017r. do 22 czerwca 2017r. na terenie Gminy Jabłonka będzie przeprowadzona zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych takich jak np.: pralki, telewizory, kuchenki, lodówki, komputery, monitory, radioodbiorniki, małe agd itp. Zbiórka „elektroodpadów” odbędzie się w formie tzw. „wystawki”. Elektroodpady należy wystawić w wyznaczonych miejscach w dniu zbiórki do godziny 9.00.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIA SIĘ SZCZEGÓŁOWY PLAN ZBIÓRKI „ELEKTROODPADÓW”:

19.06.2017 r.
ORAWKA
Odpady należy wystawiać do godziny 9.00 wzdłuż dróg gminnych na Studzionki, do Domu Wczasowego oraz na małym parkingu od strony Studzionek.

PODWILK
Odpady należy wystawić do godziny 9.00 na parkingu przy drodze krajowej E7 naprzeciw kościoła oraz przy drogach gminnych: do Ziemiaństwa i do Kawalerów.

20.06.2017 r.
LIPNICA MAŁA
Odpady należy wystawiać do godziny 9.00 wzdłuż drogi powiatowej od Wontorczykówki po Zagrody.

21.06.2017 r.
CHYŻNE
odpady należy wystawiać do godziny 9.00 wzdłuż dróg gminnych prowadzących do Sołtystwa Niżnego, Sołtystwa Wyżnego i Zawodzie.

JABŁONKA BORY
Odpady należy wystawiać do godziny 9.00 przy drodze gminnej – ul. Wojsk Ochrony Pogranicza od skrzyżowania z ul. Przemysłową do Szałasu.

JABŁONKA MATONOGI
Odpady należy wystawiać do godziny 9.00 wzdłuż ulic: Olejarska, Prusa, Kręta i Sterculi.

JABŁONKA CENTRUM
Odpady należy dostarczyć do godziny 9.00 na wyznaczone miejsce przy „Lecznicy Zwierząt” - ul. Sobieskiego 35 oraz wzdłuż następujących ulic:
Spółdzielców
Matki Teresy z Kalkuty

22.06.2017 r.
ZUBRZYCA GÓRNA I ZUBRZYCA DOLNA

Odpady należy wystawiać do godziny 9.00 wzdłuż drogi wojewódzkiej 957 od przystanku PKS u Maślanych do przystanku PKS na Ochlipowie oraz wzdłuż drogi powiatowej w Zimnej Dziurze od Gimnazjum do pętli PKS.

Uwaga! Podczas Akcji nie będą odbierane inne rodzaje odpadów niż wyżej wymienione!