sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

+++ Informujemy, że od dnia 2.04 do odwołania Urząd Gminy Jabłonka pracuje w trybie wewnętrznym +++ Ważne komunikaty Innych Instytucji w związku z koronawirusem - czytaj więcej... +++ Komunikat Straży Granicznej - osoby, które mieszkają w Polsce lub kraju sąsiednim i pracują lub uczą się po drugiej stronie granicy są zwolnione z 14-dniowej kwarantanny - czytaj więcej... +++ Informacja o koronawirusie - czytaj więcej... +++ Turysto – pamiętaj o obowiązujących przepisach! - czytaj więcej... +++ Ostrzeżenie przed burzami z gradem - czytaj więcej...

Finał wojewódzki w piłce ręcznej dla drużyny chłopców z Gimnazjum w Jabłonce

reczna nowa2017th24 kwietnia 2017 roku w Suchej Beskidzkiej rozegrano  zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców kategoria gimnazjum. W zawodach jako mistrz powiatu nowotarskiego wystąpiła drużyna Gimnazjum z Jabłonki, Gimnazjum Sucha Beskidzka – mistrz powiatu suskiego oraz Gimnazjum Biały Dunajec – mistrz powiatu tatrzańskiego. W zawodach najlepsi okazali się gimnazjaliści z Jabłonki, którzy w swoim pierwszym meczu pokonali drużynę z Suchej Beskidzkiej w stosunku 20:14. W drugim swoim pojedynku zwyciężyli Gimnazjum Biały Dunajec 12:11.

Jako zwycięzcy turnieju rejonowego drużyna z Jabłonki uzyskała awans do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy!

Podopieczni Pana mgr Janusza Kasprzaka wystąpili w następującym składzie: Baraściak Dominik, Galik Wojciech, Halama Jakub, Kasprzak Kacper, Kuczkowicz Michał, Machaj Artur, Paniak Jacek, Połusytok Adrian, Pukowski Michał, Sijka Dawid, Staszko Dawid, Woszczek Krzysztof.

Wyniki zawodów:

Gimnazjum Biały Dunajec – Gimnazjum Sucha Beskidzka  9 – 10
Gimnazjum Jabłonka – Gimnazjum Sucha Beskidzka 20 – 14
Gimnazjum Jabłonka – Gimnazjum Biały Dunajec 12 - 11