Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!

 
 
    Kończy się kolejny rok szkolny, czas podsumowań, ale i czas upragnionego i zasłużonego odpoczynku.
    Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Wam Nauczyciele, którzy przez cały rok dźwigaliście na swoich barkach ciężar wykształcenia i wychowania naszych dzieci. Dziękuję za poświęcenie, cierpliwość i wytrwałość w przekazywaniu wiedzy  i kształtowaniu młodych charakterów. Nie zważając na ciężkie czasy wkładacie w swoją pracę dużo serca, wierząc,  że Wasz trud przyniesie oczekiwane efekty.
    Drodzy Uczniowie! Po ciężkiej pracy nadszedł dla Was czas wymarzonych wakacji. Gratuluję Wam sukcesów, które odnieśliście w tym rok szkolnym oraz wysokich ocen na świadectwach.  Musicie jednak pamiętać, że wakacje to nie tylko beztrosko spędzony czas, ale także czas wielu czyhających na Was niebezpieczeństw. Dlatego apeluję do Was drogie dzieci  o zachowanie środków ostrożności w każdym miejscu  i czasie.
    Szczególne słowa uznania kieruję do Was drodzy Rodzice, byliście i jesteście dobrymi partnerami we wspólnych edukacyjnych poczynaniach, cierpliwie wspieracie działaniem wychowawczym, rodzicielską opieką i miłością. Podczas wakacji będziecie mieli możliwość poświęcić więcej czasu swoim pociechom. Wykorzystajcie ten czas dla naszego wspólnego celu, którym jest szeroko pojęte dobro dziecka, a więc dbałość o jego prawidłowy i harmonijny rozwój.
    Kończąc, życzę wszystkim pogodnych i szczęśliwych wakacji

Wójt Gminy Jabłonka
Antoni Karlak