sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Zaproszenie do składnia propozycji projektów do dofinansowania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Zaproszenie do składnia propozycji projektów do dofinansowania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Osoby i podmioty zainteresowane uzyskaniem dofinansowania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zachęcamy do składania propozycji projektów. Zostaną one ujęte w Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby (które jest w trakcie zmiany nazwy na Stowarzyszenie Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy)

Pomysły na projekty należy przedstawić na Karcie Projektu (załączonej poniżej) i składać do 25 września 2015 r. w Biurze Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby bądź w Urzędzie Gminy Jabłonka w pokoju 210.

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą. Dodatkowo w każdy czwartek w godzinach
9-11 w Urzędzie Gminy Jabłonka będą prowadzone konsultację przez przedstawicieli Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby, podczas których będą Państwo mogli uzyskać dodatkowe informacje i porady dot. naboru.

Zachęcamy do zgłaszania pomysłów na projekty przez przedsiębiorców, osoby chcące założyć działalność gospodarczą, gospodarstwa agroturystyczne, organizacje pozarządowe i innych zainteresowanych.

 Karta projektowa (.doc)