sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

List Wójta Gminy Jabłonka - Antoniego Karlaka na zakończenie roku szkolnego

herb orawy thSzanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

Każdy rok szkolny  to czas wytężonej pracy i wysiłku. Sukcesy i radości są zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie jak i Waszych  Nauczycieli, którzy przekazują Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata, wkładając w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Uczą wartości i zasad, tak potrzebnych w dorosłym życiu.


    
Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom oświaty serdecznie dziękuję za efektywną  pracę, życzliwość , wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy. Rodzicom dziękuję za współpracę ze szkołą i samorządem gminnym, za wspieranie działań szkoły, służenie radą i pomocą. Uczniom gratuluję zdobytych wyników w nauce, a szczególnie gratulacje kieruję do tych, którzy w mijającym roku szkolnym odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Rozpoczynają się wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania nowych wyzwań.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły  wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z   wykonywanej pracy.

Na wakacyjny czas życzę Wszystkim, dużo słońca, radości  i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy się wszyscy spotkali we wrześniu pełni zapału i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.


Wójt Gminy Jabłonka
Antoni Karlak


Jabłonka, 23 czerwca 2017r.