Kolorowa profilaktyka 2. Nie daj się monotonii! Zawalcz z nami o lepszy świat!

Kolorowa ProfilaktykaDrogi uczniu, droga uczennico, zrób sobie chwilkę przerwy od nauki i napisz krótki wiersz lub rymowankę na tematy ważne - związane z profilaktyką.

Temat: profilaktyka antyalkoholowa, antynikotynowa, bezpieczeństwo, kultura słowa, wartości w naszym życiu, przyjaźń, rodzina

Czas wykonania pracy: 31.03.2020

Sposób wykonania: Tekst w MS Word, czcionka Times New Roman rozmiar 14. NALEŻY DOŁĄCZYĆ ZGODĘ RODZICA (Załącznik 1) za pomocą skanu, zdjęcia z widocznym czytelnym podpisem

Prace prosimy wysyłać wyłącznie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy tekst należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz podać klasę/wiek, szkołę i miejscowość, z której pochodzisz

NAGRODA: Trzy najlepsze prace zostaną opublikowane w najnowszym wydaniu „Kolorowej Profilaktyki 2”.

Pamiętaj, możesz przejść do historii i zdobyć pierwsze doświadczenia jako współredaktor.

ZACHĘCAMY DO ZABAWY

Wójt Gminy Jabłonka,