sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Turniej Deichmann Minimistrzostwa Jabłonka 2021 - 2 runda

deichman2021thPo inauguracyjnych zmaganiach, które w zeszłym tygodniu odbyły się na boiskach sportowych w Lipnicy Małej, Podwilku, Zubrzycy Dolnej oraz Zubrzycy Górnej turniej Deichmann Minimistrzostwa Jabłonka 2021 powrócił na stadion sportowy w Jabłonce. W niedzielę 9 maja zawodnicy zostali podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe przystąpili do rywalizacji już od wczesnych godzin porannych.

Nie brakowało zaciętej rywalizacji, bramek oraz dobrej zabawy. Stawka zmagań jest niezwykle wysoka. Oprócz możliwości podnoszenia umiejętności przez młodych piłkarzy oraz zdobycia cennego doświadczenia na najlepsze zespoły czeka nagroda w postaci wyjazdu na ogólnopolskie finały, podczas których będą mogli sprawdzić swoje możliwości na tle zawodników z całej Polski. Przypomnijmy, w zawodach współorganizowanych przez Gminę Jabłonka oraz Stowarzyszenie Kochamy Sport młodzi sportowcy grają systemem „każdy z każdym”, a każdy zespół to konkretna reprezentacja narodowa. Gminę Jabłonka w tegorocznym turnieju reprezentuje 11 ekip, a łącznie w rozgrywkach bierze udział aż 51 drużyn z całego Podhala i okolic.

Wszystkie wyniki można zobaczyć klikając w link : http://kochamsport.pl/Zawody/dmme2021wiosna/U-7/Jab%c5%82onka/Aktualno%c5%9bci

Zdjęcia : Łukasz Sowiński