sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Paweł Kidoń członek legendarnego zespołu Harlem Globetrotters gościem w naszych szkołach i przedszkolu

pawel kidon szkoly 2021W ostatnich dniach nasze szkoły odwiedził mistrz świata, trzykrotny mistrz Polski we freestyle’u koszykarskim oraz członek legendarnego zespołu Harlem Globetrotters, Pan Paweł Kidoń. Jego spotkania z uczniami i przedszkolakami były nie tylko wspaniałym pokazem umiejętności sportowych ale przede wszystkim ogromną motywacją do podejmowania  w życiu ciężkiej pracy by spełniać marzenia. W czasie spotkań pokazał dzieciom i młodzieży, że każdy z nich ma skrzydła, tylko musi odważyć się je rozwinąć.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Pawłowi Kidoń za wspaniałe lekcje, które zostaną w sercach i pamięci wielu uczniów i przedszkolaków. Jesteśmy pełni podziwu dla Pana umiejętności  i osiągnięć sportowych. Życzymy jednocześnie dużo zdrowia , szczęścia oraz spełnienia marzeń  i  w życiu sportowym i osobistym.