sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Warsztaty z zakresu fotowoltaiki dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw

Herb MalopolskaZważywszy na istotną rolę małopolskich przedsiębiorców w kontekście przeciwdziałania skutkom zmian klimatu, pragnę serdecznie zaprosić Państwa na warsztaty z zakresu fotowoltaiki dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.

W trakcie spotkania z Państwem, Ekspert - praktyk funkcjonujący w branży instalacji fotowoltaicznych, poruszy najważniejsze - z punktu widzenia przedsiębiorcy - zagadnienia dotyczące m.in. metod poprawnego doboru instalacji fotowoltaicznej do potrzeb przedsiębiorstwa, etapów procesu inwestycyjnego, najczęstszych błędów popełnianych podczas instalacji, problemów na etapie eksploatacji, trwałości systemów PV, a także założeń wprowadzonych i projektowanych zmian stanu prawnego w zakresie zasad rozliczania energii wytwarzanej w mikroinstalacjach fotowoltaicznych od 2022 r.

Warsztaty zostaną zorganizowane w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA - „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” i odbędą się w formule on-line 24 listopada 2021 r. o godz. 11:00. Organizatorem spotkania są Ekodoradcy dla biznesu funkcjonujący w ramach Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach zachęcam do przesyłania formularza zgłoszeniowego (do pobrania ze strony internetowej: www.mcp.malopolska.pl/ekodoradcy-dla-biznesu) za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tytuł wiadomości: warsztaty PV) w terminie do 18 listopada 2021 r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt z Ekodoradcami dla biznesu - Panem Andrzejem Miturą (tel. 12 211 46 38) lub Panem Maksymilianem Kocerbą (tel. 12 37 69 158).

Dziękuję Państwu za współpracę i pomoc w realizacji działań prośrodowiskowych dla Małopolski.

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Józef Gawron